בניית בתי עץ

 בניית בתי עץ – להגשים חלום

מי מאיתנו לא חלם כילד לגור בבית על עץ? מי מאיתנו שהיה בצימר ולא אמר: "אח, איזה צימר מדהים, הייתי נשאר לגור כאן בכיף". הקסם שבעץ, החמימות, הקרבה לטבע, כל אלה יכולים להיות שלכם. בניית בתי עץ היא פשוטה היום יותר מאי פעם, והחלום יכול להפוך למציאות בקלות רבה. מעבר ליופי ולחזות המרשימה והנעימה למגורים, הן מבפנים והן מבחוץ, בניית בתי עץ הינה סוג בנייה שלו יתרונות רבים על פני הבניה הסטנדרטית בלבנים.

בית עץ, בתי עץ, בתים מעץ, בונדר סנטר, בניית בתי עץ

 

בניית בתי עץ – חזרה לטבע

ראשית, בניית בתי עץ היא בניה שבסיסה חשיבה אקולוגית. בבניית בתי עץ משתמשים אך ורק בחומרים טבעיים וכך נמנע ייצור מזהם של חומרי גלם מלאכותיים. בנוסף, זוהי בנייה אשר בניגוד לבניה בבטון אינה מזהמת את האדמה ואינה פוגעת בפוריותה. היבט אקולוגי נוסף של בניית בתי עץ הוא החיסכון באנרגיה. קירות בתי העץ מספקים בידוד תרמי מעולה, מוצלח יותר מהבידוד התרמי המתקבל בכל צורת בניה אחרת. ניתן לשלב יחד עם בניית בתי עץ חיפוי קרקע מעץ, דקים או גדרות עץ.

בידוד, תחזוקה זולה ובטיחות

בתי העץ מספקים גם בידוד אקוסטי מצוין, הם בעלי עמידות גבוהה לכל התנאים הסביבתיים ותנאי מזג האוויר, וכל חלקי העץ המרכיבים את הבית עוברים תהליכים מיוחדים המגינים עליהם מפני יובש, רטיבות, ריקבון ואפילו מפני מזיקים. התחזוקה של בתי העץ מינימלית ועלויות האחזקה זולות. אם המחשבה על עץ מיד מעלה בראשכם חשש משריפה, אין סיבה לדאגה. בניית בתי עץ עומדת בכל דרישות התקן של עמידות באש ברמה זהה לבניה הסטנדרטית, וזאת בשל טיפול מיוחד שמקבל העץ, ובנוסף קורות גבס פנימיים המשמשים כמעכבי בעירה. כמו בבניית פרגולות עץ לגינה או חיפויי עץ אחרים כל העצים עוברים טיפולי איטום, שימור וציפוי בחומרים מעכבי בעירה.

בניית בתי עץ – עמידים לאורך זמן

יתרון נוסף של בתי העץ הוא שהם נבנים בצורה גמישה ולכן עמידים יותר בפני רעידות אדמה. לא תאמינו – יתרונות בניית בתי העץ על פני בניה סטנדרטית פשוט לא נגמרים. בניגוד לזמן הבניה הסטנדרטי האינסופי, בניית בתי עץ מהירה ביותר כך שגם המטרד הסביבתי שבבניה הוא מינימלי. עם חברת בונדר סנטר תוכלו לבנות את בית חלומותיכם מעץ איכותי. אנו בבונדר סנטר מייצרים בתי עץ למטרות אחסון או למגורים, כיחידה עצמאית לגמרי או כתוספת על מבני בטון קיימים. בתי העץ שבונה חברת בונדר סנטר עוברים טיפול מיוחד ההופך אותם למותאמים במיוחד לאקלים הישראלי ולכל התקנים הנדרשים, ובמיוחד עבורכם – פיסה קטנה של גן עדן פרטי בסוף יום ארוך.

 

דקים, פרגולות, מחסן עצים