בניית פרגולות מעץ – הבלוג של בונדר סנטר

בניית פרגולה – יתרונות רבים

 

פרגולות מעץבניית פרגולות מעץ היא מגמה חדשה ופופולרית בתחום עיצוב הגינה. פרגולה מעץ היא מבנה לכל דבר ועליה לעמוד בדרישות השימוש, פגעי מזג האוויר ועוד. בניית פרגולות מעץ מספקת מקום מוצל, הגנה מפני קרני השמש הקופחות, פינת ישיבה נינוחה בחצר הבית ולעתים מספקת מסתור מהגשם בהתאם לסוג הגג שלה.

 

הפרגולה היא סככה מקורה אשר מוצמדת למבנה בגינה או בחצר. ניתן לבנות פרגולות מחומרים שונים אך ההמלצה שלנו היא להשתמש בעץ איכותי לבניית פרגולה.

 

למה לבחור בבניית פרגולות מעץ?

 

השימוש בעץ לבניית מבנים שונים כמו פרגולות, דקים מעץ, גדרות מעץ, מחסן לגינה מעץ ועוד הוא בעל יתרונות רבים. עץ הוא חומר גלם חזק ואיכותי המשמש את בני האדם משחר ההיסטוריה ואף פעם אינו מאכזב. עץ הוא חומר עמיד, חזק, נוח לעבודה וקל לעיצוב, משווה לחצר ולגינה מראה טבעי אך מעוצב ויוקרתי, חם ומזמין.


בתחילת אוגוסט האחרון נכנסה לתוקפה הרפורמה המתירה בניית פרגולות מעץ ללא בירוקרטיה ואישורים כמו בעבר. לכן בניית פרגולה הפכה לפשוטה וזמינה אף יותר. תכנון פרגולה הוא עניין שכדאי לגשת איתו למומחים. בתהליך בניית פרגולות מעץ קורות העץ חייבות להיות מטופלות בכמה אופנים, החיתוך חייב להתבצע באופן מדויק והמקצועיות של ההתקנה בפועל חשובה ביותר. לכן לאחר שהחלטתם לבנות פרגולה פנו למחסן עצים מקצועי וקבלו ייעוץ.

 

מתוך גלריית פרגולות של בונדר סנטר:

פרגולות מעץ בבונדר סנטר

 

אצלנו בבונדר סנטר תוכלו למצוא מגוון עצים המתאימים לבניית פרגולות מעץ, אנו מבצעים עבורכם חיתוך עצים לפרגולות, עיצוב פרגולות, מספקים עצים אשר עברו טיפולי חיטוי ואיטום, מספקים את כל חומרי הצבע והפרזול הדרושים לבניית פרגולה אבל מעל לכל מציעים לכם שירות אדיב ואמין, כזה שיגרום לכם לחזור אלינו שוב ושוב. הניסיון שלנו והגישה עושים את ההבדל. נשמח לתת ייעוץ ולתרום מהידע שלנו להצלחתכם בכל שלב של תכנון ובניית פרגולה מעץ.

 

התקשרו אלינו  08-8606655 או צרו קשר דרך האתר