גדרות מעץ

גדרות מעץ בונדר סנטר

אנו במחסן עצים בונדר סנטר מתמחים בבניית גדרות מעץ. אנו מציעים לכם גדרות עץ מסוגים שונים של עצים – עץ אורן, עץ איפאה ועוד. אנו מתאימים את סוג העץ ואת אופן הבניה וההתקנה באוםן אישי לכל לקוח ומספקים ייעוץ והכוונה בבניית גדרות מעץ. ישנם סוגים וסגנונות רבים של גדרות וניתו ליצור גדרותת מעץ בשילוב עם חומרים שונים כמו אלומניום, ברזל, עצים מכמה סוגים ואפילו אבן.

גדרות עץ, גדר עץ, גדרות מעץ, בונדר סנטר

גדרות מעץ בסגנונות שונים

גדרות עץ קלאסיות המאופיינות בקוים נקיים ובשימוש במספר קטן של קורות עץ המחוברות זו לזו, גדר עץ מסוגננת המכילה אלמנטים שונים כמו גזעי עץ פרוסים, ענפים ועץ בצורות מיוחדות או גדרות עץ בסגנון כפרי אשר עשויות מעצים לא מעובדים בשילוב במבוק וכו'.

בונים גדרות עץ? כל המידע על גדרות מעץ, בניית גדר עץ, עצים לבניית גדר ועוד רק במחסן עצים בונדר סנטר – 08-8606655

 גדרות עץ, גדר עץ, גדרות מעץ, בונדר סנטר

מתמחים בבניית גדרות מעץ  

אתם מוזמנים אלינו למחסן עצים בונדר סנטר לקבלת יעוץ והכוונה בבחירת סגנון עיצוב, עצים ואופן התקנה מומלצת לגדרות מעץ. כל העצים במחסן עצים בונדר סנטר עברו טיפולי שימור ואיטום איכותיים במיוחד על מנת לספק ללקוחותינו עץ עמיד ואיכותי אשר ממנו ניתן לבנות גדרות מעץ שיחזיקו מעמד לאורך שנים. אנו נייעץ לכם כיצוד לשלב באופן הטוב ביותר הים גדר העץ שאתם מתכננים ובין מבני עץ הקיימים בגינה שלכם כמו דקים, אדניות עץ, פרגולות ועוד.

בואו אלינו עם תכנית הבניה הראשונית, צילום או מפת השטח שעליו תיבנה הגדר, בחרו אחד מהסוגים הרבים של גדרות מעץ הקיימים בתצוגה ובקטלוג שלנו או לספר לנו על הרעיון שלכם ואנו נהפוך אותו למוצר מוגמר, יפה ואיכותי. אתם מוזמנים להגיע ולקבל יעוץ מקצועי על איך לבנות גדרות מעץ, איך לחבר את הגדר בשטח הקיים ואיך לשמור עליה ולבצע תחזוקה שוטפת.

 

בונים גדרות עץ? כל המידע על גדרות מעץ, בניית גדר עץ, עצים לבניית גדר ועוד רק במחסן עצים בונדר סנטר – 08-8606655

דקים, פרגולות, מחסן עצים