דלתות עץ

ברוב הבתים של היום, דלת הכניסה לבית היא כבר מזמן לא דלת סתמית  מעץ או פלדלת. בבתים רבים דלתות עץ הפכו לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. דלת היא חלק מהותי בכניסה לבית,מהווה רושם ראשוני ומשמשת ככרטיס הביקור של בעלי הבית. מבחר הדלתות הקיים היום  בשוק הוא עצום. ישנן דלתות כניסה משולבות עם חלונות ויטראז', דלתות היי טק, דלתות בסגנון יווני ועוד.

דלתות עץ לכניסה צריכות להתאים למראהו החיצוני והפנימי של הבית. במראה החיצוני הן צריכות להשתלב עם הקירות והריצוף של הכניסה . מבחינה פנימית,אם קונים  דלתות עץ  מהודרות לכניסה והבית מעוצב בפשוטת, נוצר דיסונאנס ולהפך. גם סגנון הדלת בין אם הוא  מודרני, עתיק, או אחר, צריך להתאים לעיצובו הפנימי של הבית וסגנונו. הדלת מהווה אלמנט עיצובי ואפנתי לבית ומשדרגת את הנכס. דלתות עץ מגיעות עם חיפויים שונים. ישנם חיפויים מעץ אלון או בוק בגימור עץ חלק או מנסרה. ישנן דלתות עץ עם חיפוי  של עץ גושני בגוונים שונים כמו בוק טבעי, אגוז בהיר, אגוז כהה, ונגה, אפור, ירוק ועוד.

ניתן להזמין חיפוי עם שילוב ריקועים או חיפויי פורניר דקורטיביים. יש הבוחרים דלתות כניסה שהן דלתות עץ העשויות לוחות של MDF. דלתות רבות ניתנות לציפוי של פורמייקה השומר על עמידות הדלת לאורך שנים. הן יכולות להיות במראה מט או מבריק. דלתות עץ יכולות להיות אטומות א ו שקופות למחצה, צבעוניות או מאוירות באלמנטים שונים. ישנן דלתות בשילוב חלון או סורג או שניהם. גם לידית הדלת ישנה חשיבות רבה וכדאי להתאים בין חומרי הידית וסגנונה לדלת. יש מגוון של ידיות בשוק כמו: ידיות כפריות מעץ, ידיות מניקל או מתכת עם פרזולים, ידיות מוזהבות ועוד. מומלץ להשתמש בדלתות העשויות מעצים טרופיים כמו אלון, בוק, מייפל ואגוז.

דלתות עץ מצריכות תחזוקה שוטפת וחומרי איטום. את הדלתות צובעים בחומר מיוחד ולאחר מכן בשכבת לכה.   כאשר דלת הכניסה מיועדת לבית פרטי, כדאי לבחור סוג עץ העמיד לפגעי האקלים. כאשר מתכננים דלתות עץ יש לתכנן אותן לפי פרמטרים של  התאמתה לבית, סוג העץ, סוג השילובים בדלת אם בכלל, גודל הדלת התקציב שברשותנו ועוד חברת בונדר ווד, עץ ופרגולות היא חברה שעוסקת  ביבוא, עיבוד ושיווק של כל סוגי העצים. ניתן להזמין אצלה דלתות איכותיות ממגוון רחב של סוגים. לחברה יש גם פרטים משלימים כגון צבעי עץ ושמנים מיוחדים.

דקים, פרגולות, מחסן עצים