דק, דקים, דקים מעץ, דק עץ

דקים מעץ

התקנת דקים מעץ

דקים מעץ הם משטח עץ נוח ויפה שמרכיבים בגינה או מרפסת.  כשרוצים לשבת בחוץ יותר נעים להניח עליו כסאות ושולחן גינה. בחורף לעיתים נמנעים מלשבת בחוץ בגלל בוץ ורטיבות שנוצרים בדשא. דקים פותרים את הבעיה מכיוון שניתן לשבת עליהם גם בחורף מבלי להתלכלך ומבלי להכניס בוץ הביתה.

דק, דקים, דקים מעץ, דק עץ

דקים מעץ – פתרון פרקטי ומעוצב לגינה

דק מעץ הוא פתרון מצוין לחסכון במים בתקופה זו של בצורת ומכסות מים נוקשות. לא צריך להשקות דשא, לא צריך לטפל בדשא נגד מזיקים, לא צריך לדשן אותו או לכסח אותו.  תחזוקת דקים מתבצעת בפועל באמצעות שימון  אחת לשנה, משום שהוא חשוף לפגעי מזג האוויר. שימון דקים מעץ שומר על מראה רענן וחדש. אחת לכמה שנים מומלץ לעשות חידוש דק כדי להחזיר לו את מראהו המקורי.

דקים, דק, דק עץ, דקים מעץ, בונדר סנטר

התקנת דקים מעץ

התקנה של דק עץ היא חשובה ביותר והיא עתידה להשפיע על אורך חייו של הדק שלכם ועל תקינותו. מכיוו שעץ הוא חומר טבעי אשר נוטה להתרחב ולהתכווץ בהתאם למזג האויר יש להתקין את קורות הדק במרחק נכיון אחת מהשניה כך שהרווחים לא יהיו גדולים מדי אך יאפשרו לעץ להתרחב בחום מבלי להזיז את הקורות האחרות. גם פרזול לדקים כמו למשל מסמרים המשמשים לבניית דקים צריכים להיות בעל מבנה מתאים, ארוכים מספיק בכדי לחבר את הדק לקונסטרוקציה ומבלי ליצור שברים בחורים.

דקים מעץ של מחסן עצים בונדר סנטר

במחסן עצים בונדר סנטר מציעים לכם מגוון של עצים איכותיים לבניית דקים מעץ. אנו מתמחים בשיווק ומכירה של עץ אורן, עץ איפאה, עץ גושני ועוד. חיתוך עצים לדקים והתקנת דקים זו נמומחיות שלנו. מעוניינים להתקין דק אורן בגינה? מעונינים להתקין דק איכותי בחצר שלכם? התקשרו עכשיו לבונדר סנטר – 08-8606655

דקים, פרגולות, מחסן עצים