דקים

 

דקים במחסן עצים בונדר סנטר

במחסן עצים בונדר סנטר מתמחים בחיתוך עצים לדקים מעץ והתקנת הדק על כל משטח ובכל מקום. אנו מציעים מגוון עצים איכותיים מהם תוכלו להרכיב חיפוי עץ מעוצב ואיכותי לגינה שלכם.

עידן של חיסכון במים וחיבור מחדש לטבע קורות עץ פתרון לחיפוי קרקע בגינה וכן תוספת מעוצבת ונוחה לגינה וכן שומרים על טמפרטורה נמוכה של באדמה, מוספים לנקיון ולסדר בגינה ומצמצמים את עלויות ההשקייה והתחזוקה משמעותית. חיפוי מעץ משתלב נהדר בכל גינה, מבואה, כניסה לבית וכן מתחת לפרגולות או מבני הצללה. אם יש לכם בגינה בריכת שחיה או בריכת נוי, שטח מקורה או פרגולת עץ הוספת דק מעץ תהפוך את הגינה שלכם למושלמת.

איך משלבים דקים בגינה?

זהו משטח שעשוי מקורות עץ המשמשות המיועד לחיפוי קרקע. לוחות העץ מורכבות על תשתית עץ או מתכת באמצעות ברגים. כך נוצר משטח אחיד עם מרווחים המאפשרים התרחבות של העץ בחום וניקוז מי גשמים בחורף – מה שמבטיח שמירה על משטח לאורך זמן. התקנת דקים וחיפוי קרקע היא משימה למקצוענים. דקים מעץ צריכים להיות מונחים על משטח בטון או על כלונסאות עץ. אסור שיהיה מגע ישיר בין משטח הדקים או התשתית שלהם והאדמה, בשל צבירת לחות.

אילו סוגי דקים קיימים?

אנו במחסן עצים בונדר סנטר מציעים מגוון עצים איכותיים כמו עץ אורן ועץ איפאה שעברו טיפולי איטום ושימור לכל סוגי הבניה בעץ וכמובן עצים מיוחדים לבניית דקים.

העץ הנפוץ ביותר בישראל הוא עץ אורן פיני אך גם אורן קליפורניה ודאגלס היקרים יותר הם נפוצים מאוד. עץ איפאה הוא עמיד יותר בפני שריטת ומכות ובעל טקסטורה עדינה יותר ומתאים להתקנת משטחי עץ יוקרתיים ולבנייה סביב בריכות שחייה. עצים נוספים הם הטיק והאירוקו העמידים יותר בתנאי מזג האוויר. עיצוב דקים כולל בתוכו אפשרויות רבות ותלוי בתקציב, בתואי השטח ובטעם האישי שלך. המשטח חשוף לפגעי אקלים, פגיעות ולכלוך.

התחזוקה היא פשוטה מאוד אך חשובה ותלויה בסוג העץ. בשוק קיים מגוון של שמנים עבור צביעה של קורות העץ בצבעים שונים כמו חום על גווניו, שחור, שקוף –טבעי ועוד. לאחר מספר שנים מומלץ לבצע חידוש של המשטח כדי להשיב לו את מראהו המקורי.

 

התקשרו עכשיו לבונדר סנטר והזמינו דק מעץ, איכותי ומעוצב 08-8606655 

מה היתרונות של התקנת דקים?

המשטח של הדק מעלה את ערך הנכס. הדק משדרג את הגינה מבחינת יופי ונוחות ומבחינת השימוש בשטח. עלות התחזוקה של הדקים נמוכה מזו של דשא מכיוון שלא צריך להשקות. יתרון נוסף הוא גם בחורף כשהקרקע בוצית ורטובה עדיין ניתן לשהות בגינה.

איך תבחרו סוג דק?

החומרים אותם בוחרים עבור חיפוי עץ תלויים באיכות העץ, הגוונים שלו והתקציב של המזמין. צריך לבדוק את מידת ההצללה בגינה. משטח עץ כהה מתחמם יותר ולא ניתן אפילו לדרוך עליו יחפים.

חברת בונדר סנטר עץ פרגולות ודקים, עוסקת ביבוא עיבוד ושיווק של כל סוגי העצים. החברה מתמחה בייצור דקים ומגוון של פרטים משלימים. כמו כן היא מייצרת דקים מעץ מהגוני, אורן מחוטא, עץ סרנדובה, ועוד, בשלל צבעים ולפי דרישת הלקוח. בונדר סנטר היא חברה אמינה ומקצועית עם מוצרים איכותיים ויפיפיים.

 

דקים בונדר סנטר

 

מחפשים דק מעץ? רוצים להזמין דקים איכותיים ? התקשרו עכשיו לבונדר סנטר 08-8606655 

 

דקים, פרגולות, מחסן עצים