יתרונות של דק עץ

התקנת דק עץ בגינה

 

דק איפאה דקים, דקים מעץ, בונדר סנטרלא במקרה דק עץ הפך להיות מבוקש ופופולרי בקרב בעלי גינות בישראל. חיפוי השטחים החיצונים סביב הבית הופך את הגינה למעוצבת, מזמינה ונקייה וכל זאת תוך שימוש בחומרים טבעיים התקנת דק עץ היא תופעה מאוד נפוצה כיום בשל היתרונות הרבים שיש לכל דק עץ על פני כל חומר אחר המשמש לחיפוי. דק עץ מאפשר לכם לרצף את החצר ועדיין לשמור על חמימות ותחושה טבעית.

מה היתרונות של דק עץ על פני חומרים אחרים?

 

חסין בפני מזיקים, עמיד בפני תנאי מזג האוויר הקשים

 

דק עץ הוא עמיד מאוד ובעל יכולת שרידות גבוהה אל מול תנאי מזג האוויר בישראל. דק עץ עובר טיפולי איטום וחיטוי ולכן מוגן מפני מזיקים, פטריות וריקבון. דק עץ אשר עובר טיפולי שימור ומותקן באופו נכון יכול לשמור על צורתו לאורך שנים רבות ואף כמה עשורים.

 דקים, דקים מעץ, בונדר סנטר

עיצוב באמצעות חומרים טבעיים

 

החיבור אל הטבע הוא מגמה שצוברת תאוצה. שימוש בדק עץ נותן תחושה קרובה ביותר לטבע. במקום ריצוף אבן קר, יציקות בטון וחומרים סינתטיים אחרים יש לכם אפשרות לשלב בחצר חומרים מן הטבע ולשמור על אוירה של גינה עם כל היתרונות של חיפוי הקרקע עם דק עץ. שילוב נכון בין חומרים שונים כמו דק עץ עם דשא סינטטי, דק עץ עם פרגולה או אדניות עץ משווה לגינה מראה נהדר ומיוחד.

 

דק איפאה דקים, דקים מעץ, בונדר סנטר

תועלת גבוהה עם תחזוקה נמוכה

 

דק עץ דורש תחזוקה נמוכה ועם כמה פעולות פשוטות תוכלו להבטיח את השמירה על הדק לאורך שנים, גם תוך שימוש מסיבי בדק עץ. צבעי שמן שומרים על צבעו של הדק ויש לחדש אותו מדי פעם. אך רכישת דק עץ איכותי תפחית את הצורך בתחזוקה.

 

 

במחסן עצים של בונדר סנטר תמצאו את כל סוגי העצים המתאימים לבניית דק עץ, תקבלו ייעוץ מקצועי בבחירת חומרים וליווי לאורך כל הדרך.

 

פרגולות עץ, דקים מעץ, גדרות עץ וכל מוצרי העץ הקיימים אצלנו בבונדר סנטר!

 

הצוות של בונדר סנטר מבצע התקנת דק עץ, חיתוך קורות לדק עץ, חידוש דק עץ ומספק חומרים משלימים, צבעים ומוצרי פרזול לדק עץ.

 

התקשרו עכשיו לבונדר סנטר והזמינו דק עץ איכותי טל: 08-8606655