מחסן עצים

לכניסה לגלריה לחץ כאן

בכל בית תמיד קיימת בעיית אחסון. אנחנו מרבים לאגור דברים וכשיש גינה צריך לאחסן דברים רבים הקשורים לטיפול בה. מחסן משמש לחפצים  כמו: מגרפה, מכסחת דשא, חומרי דישון, מעדר ועוד. במחסן ניתן גם לאחסן חפצים אחרים שאין להם מקום בבית כמו צעצועים גדולים, טרקטורון של ילדים, אופניים ועוד. מסיבות אלה מחסנים הפכו נפוצים מאוד בישראל. מחסן עץ מגיע בסוגים וגדלים שונים.

סוגי העצים המשמשים לבניית מחסן עץ הם: עץ אורן פיני, עץ רב שכבתי הבנוי משכבות עץ מודבקות, עץ איפאה, עץ קומרו, עץ גושני גרמני אשוח, דאגלס פיר ועוד. היתרון של עץ רב שכבתי הוא שניתן ליצור קורות ארוכים למפתחים גדולים. עץ אורן פיני מצטיין בגמישות והדבר מונע עיוותים או סדקים במבנה. ניתן להזמין מחסן עצים  בהזמנה אישית לפי הגודל והסוג הרצויים. כשרוכשים מחסן צריך לחשוב על עיצוב המחסן, תכולתו ומחירו. צריך למדוד את השטח עליו אנו מתעדים להקים את המחסן כדי לקבוע את גודלו. חשוב לבדוק אם זהו מחסן עץ מודולרי על מנת שנוכל לשנות את גודלו בעתיד. צריך לקבוע האם המחסן ישמש לאכסון חפצים קטנים או גדולים. לבדוק האם הוא ישרת אותנו בעתיד לשימושים נוספים כמו חדר עבודה, נגריה וכו'.

במקרה כזה המחסן חייב להכיל חלון. צריך לתכנן דלת גדולה דיה להעברת פריטים בגדלים שונים וישנה גם  אפשרות למחסן עם שתי דלתות. הדלת צריכה להיות נוחה וחזקה למניעת פריצות וצריך לבחור דלת שאין בה אפשרות נעילה מפנים, למען בטיחות של ילדים.  כדאי לבחור קירות עמידים המתאימים לתליית פריטים שונים או מדפים, דבר החוסך במקום אחסון על הרצפה. מחסן עצים צריך לבודד בצורה טובה לחום וקור כדי שנוכל לשהות בו ולשמירה על החפצים . מחסן עצים צריך לכלול פתחי אוורור כדי למנוע עובש וגם כשנוכל לנשום כשאנו נמצאים בתוכו.

מחסן עצים  חייב להיות חסין אש שכן עץ הוא חומר דליק ביותר ולעיתים אף מאחסנים בו חומרים דליקים. מחסן עץ צריך להיות עמיד לפגעי מזג האוויר כדי שלא יתעוות או ידהה. בשוק ישנן חברות רבות המייצרות מחסנים. בולטת בניהם חברת בונדר ווד עץ, פרגולות ודקים, המייצרת מחסנים חזקים ויפים לפי הזמנת הלקוח.  חברת בונדר ווד מייבאת ומשווקת את כל סוגי העצים ויש לה גם מגוון רחב של פריטים משלימים. ניתן להזמין מהחברה  מחסני עצים שונים ומובטח שירות מקצועי ואמין.

דקים, פרגולות, מחסן עצים