מחסני עץ

לכניסה לגלריה לחץ כאן

מחסני עץ הינם פתרון פשוט ונוח לאחסון כל מיני חפצים באופן מסודר ואסתטי.  ישנם סוגים שונים של מחסני עץ מעצים שונים ובאופני בנייה שונים.  קורות המוצבות באלכסון מספקות תמיכה ויציבות לאורך זמן, רצפה העשויה מקורות המשתלבות זו בזו ללא מסמרים מאפשרת מיקום המחסן על כל משטח לרצפה ישרה ויציבה.  בניית עץ, לרבות מחסני עץ, מספקת הגנה חסכונית, יעילה, וידידותית לסביבה, מפני מזיקים, נזקי מזג אויר, וקרינת . UV על ידי איחסון במחסן מעץ ניתן להבטיח את שמירתם של חפצים שונים מפני התקלקלות ונזק בכל מזג אויר.

כמו כן, מחסני עץ חזקים ועמידים לאורך זמן, במידה והם עשויים  מעץ איכותי ומטופלים כיאות.  מחסן עץ עדיף בהרבה על מחסן פלסטיק גם בשל חסינותו אשר מקשה על פריצות.  בנוסף, אין ספק כי מחסן עץ אסתטי לאין ערוך ממחסן פלסטיק, ובמידה ושאר הפריטים והאביזרים בחצר או בגינה הינם מעץ, מחסני עץ משתלבים במראה החם והכפרי באופן שמוסיף למראה הכללי ואינו פוגם אותו.  מחסני עץ הם בין הפריטים המעניקים לחצר מראה טבעי, פשוט, מסוגנן ומסודר.

לשם בניית מחסן עץ יש לבחור עץ המתאים לאזור המחסן אשר יספק את ההגנה היעילה ביותר נגד פגעי מזג האויר וימנע לחות ורטיבות.  עדיף להיוועץ במומחי בנייה מעץ אשר יסייעו בבחירת העץ, תוך תשומת לב מקצועית לכיוון סיבי העץ, שימור וטיפוח למניעת "עיניים", וידריכו את בעל המחסן בטיפול ההולם לסוג העץ.  מחסני עץ מאריכים ימים כאשר מטפלים בהם כראוי, אך תחזוקתם פשוטה ונוחה.  במידה והחלטתם להיפטר ממחסן העץ, בדומה לשימושים אחרים בחומר נוח לעיבוד זה, ניתן למחזר את העץ או לעצב מחדש את המבנה ולהפוך אותו למבנה מסוג אחר.

חברת בונדר ווד מייבאת עץ, מייצרת ומרכיבה פרגולות ודקים, אביזרי עץ, אביזרי בידוד ובנייה, מבני עץ נלווים למבנים קיימים, גדרות, ריהוט גינה, ועוד.  מומחי העץ בבונדר ווד מסייעים בהכוונה וייעוץ לכל צורכי הבנייה והנגרות מעץ.  ניתן להתייעץ עם המומחים בחברת בודר ווד לשם הזמנת קורות מעץ מתאים, הרכבתן, ועיצובו של מחסן עץ אשר הולם את הגינה והבית המסוימים. לחברת בונדר ווד מנסרה מקצועית לחיתוך סוגים שונים של עצים למידות המדויקות הנחוצות למבנה המסוים.  בונדר ווד מציעים עץ אורן, עץ לבן, ועץ סקנדינבי, לקנייה.  אך החברה מתמחה גם בשימור וניסור עץ.  לכן, בונדר ווד תיתן מענה לכל צורכי הבנייה מעץ.

דקים, פרגולות, מחסן עצים