מחסני עצים

לכניסה לגלריה לחץ כאן

כאשר אנו ניגשים לבחור מחסן אשר יאפשר לנו להיפטר מאי הסדר בחצר, בבית או בגינה, ישנם כמה שיקולים שכדאי להביא בחשבון.  שוק המחסנים נחלק באופן כללי לשניים: מחסני פלסטיק ומחסני עצים.  מחסני עצים עדיפים בהרבה על מחסני פלסטיק, אך עלותם היא בהתאם לאיכותם.  מחסני עצים הינם יעילים ביותר בהגנה מפני פגעי מזג אויר, דחיית מזיקים, ובמידה והם מטופלים כראוי ונעשה שימוש בשמן מונע קרינה יגנו גם מפני קרני UV.

באופן כללי שימוש בעץ לצרכי בנייה ואיחסון עדיף בהרבה על פני רוב החומרים מבחינות רבות, בולטת במיוחד הבחינה הסביבתית.  בנייה בעץ מסייעת בשמירה על הסביבה באופנים שונים: עיבודו של העץ דורש פחות השקעה אנרגטית, תורם פחות לפליטת גזי חממה, אך מעל הכל ניתן למחזר ולחדש עץ.  כמו כן, הטיפול בבנייה מעץ הוא נוח ופשוט מאין כמוהו.  הנושאים העקרוניים ביותר לצרכן המחפש מחסן עמיד הם בדרך כלל העלות והמראה.

עלותם של מחסני עצים גבוהה מעלותם של מחסני פלסטיק, אך לטווח הרחוק נראה כי אין כאן הבדל אמיתי, שכן מחסני עצים מחזיקים מעמד זמן רב לאין שיעור.  מבחינת האסתטיקה אין מקום להשוואה.  מחסני עצים משתלבים בצורה הרמונית עם סביבה טבעית, ועל אחת כמה וכמה עם חצר שכבר יש בה פריטי עץ (פרגולה, דק, ספסל וכדומה), או בית מעץ.  לעומת מחסני הפלסטיק אשר מקלקלים את המראה החם והנעים שמבני עץ מעניקים, אין ספק כי מבחינה אסתטית מחסני עצים עדיפים.

חשוב לציין כי בעת בחירת המחסן יש להיוועץ במומחה, או איש מקצוע מנוסה ואמין.  יש להגדיר את ייעודו של המחסן, את השטח בו יעמוד, על מנת שנוכל להתאים את סוג העץ ולעצב את המחסן בהתאם.  מחסני עצים דורשים רגישות מיוחדת מבעלי המקצוע, עליהם לעמוד על כיוון הסיבים, לבדוק אם יש "עיניים" (סדקים אליפטיים), ולסייע ללקוח בבחירת המחסן המתאים עבורו.

בונדר ווד הינה חברה העוסקת בתחום העץ.  חברה זו עונה על כל צרכי הבנייה והנגרות בעץ, כמו גם מיבאת, מנסרת, מהקצעת, ומציעה מגוון מוצרים ואביזרים הכרוכים בבנייה בעץ. בבנודר ווד מנסרה מיומנת אשר תספק חיתוכים מדויקים עבור דרישות הלקוח.  בעלי המקצוע המומחים יסייעו במתן תשובות לכל שאלה או פניה בנושא הבנייה בעץ, ויכוונו את הלקוח לבחירת המחסן הדרוש לו.  בנוסף, בונדר ווד מציעים מבחר פרגולות ודקים, ריהוט לגינה ולבית, ותוספות בנייה לשם בידוד, איטום, ותחזוקה.

דקים, פרגולות, מחסן עצים