פרגולות באשדוד

פרגולות עץ באשדוד

 

pergolot_15מחסן העצים של בונדר סנטר ממוקם באזור התעשייה כנות. הצוות מספק מגוון שירותים כגון תכנון פרגולות באשדוד, שיווק ומכירת עצים באזור אשדוד, חיתוך עצים לפרגולות ודקים, התקנת פרגולות באשדוד ועוד.

פרגולת עץ היא מבנה או סוכך המשמש להצללה ומגן מפני קרני השמש ותנאי מזג אויר שונים. פרגולת עץ תוחמת שטח נבחר בגינה או בחצר ויוצרת אזור נפרד, מעוצב ונעים. ניתן לשלב סגנונות הצללה שונים עם פרגולת עץ באמצעות שימוש בחומרים שונים כמו במבוק, סנטף, רעפים, קורות עץ ועוד. לאחר מכן ניתן להקיף את הפרגולה בצמחיה, אדניות עץ תואמות, שיחים מטפסים להשלים את עיצוב הגינה עם חיפוי דק מעץ לקרקע.

 

pergolot_14

 

פרגולת עץ מתאימה תמיד לדרישות או למטרה שעליה לשרת. פרגולת עץ מותאמת למידות הבית והגינה, לצבעים ולסגנון העיצוב והיא תמיד נבנית לפי דרישתו וצרכיו של הלקוח.

מחסן עצים בונדר סנטר

 

במחסן עצים בונדר סנטר מבצעים מגוון שירותים לפרגולות באשדוד: תכנון פרגולות, חיתוך עצים לפרגולות ואת כל העבודות הקשורות בבניית פרגולת עץ באזור אשדוד והסביבה. באזור השפלה, אשדוד והמושבים סביב פרגולה היא מוצר חובה בכל בית. הישיבה בגינה בימי הקיץ החמים והלחים מתאפשרת רק בצל פרגולה המצננת את האוויר ומגנה מפני השמש וכן מתאימה במיוחד לשימוש בשעות הערב והלילה.

 pergolot_13 


פרגולות עץ מיועדות לשימוש חיצוני בגינה, חצר או מרפסת ואפילו על גג הבית. פרגולת עץ בנויה מקורות עץ חזקות ועמידות המסוגלות לשאת משקל רב ולעמוד בתנאי מזג האוויר המשתנים והלחות הרבה השוררת באזור אשדוד. לפרגולת עץ יתרונות רבים ושונים. פרגולת עץ משמשת גם כדרך לעצב את הגינה. ניתן לבנות פרגולת עץ שתתאים לכל תקציב ולכל מבנה של גינה ובית.

 

ניתן לבנות פרגולת עץ מסוגי עצים שונים ומגוונים אשר יתאימו לסגנון העיצוב, לתקציב ולדרישות. ישנם סוגי עצים נפוצים בבניית פרגולות כמו עץ אורן, עץ איפאה ועץ גושני וישנם עצים אשר פחות נפוצים בשימוש שתחום אך מתאימים מאוד לבניית פרגולות מיוחדות ומעוצבות.

 pergolot_8

 

למידע בנושא עצים לפרגולות באשדוד, תחזוקת עצים, בחירת עצים לפרגולות באשדוד ועוד תוכלו לפנות לאתר או צרו קשר וקבלו מידע ויעוץ בטלפון 08-8606655.

 

מפת הגעה מאשדוד לבונדר סנטר בצומת כנות: