פרגולות עץ לגינה ולבית

פרגולות עץ לגינה ולבית

פרגולות עץ הן מבני עץ מוצלים. פרגולות מודרניות עשויות בעיקר מעץ. בשילוב חומרים שונים. פרגולות עץ עשויות מסוגי עצים שונים אשר עוברים טיפולי שימור ואיטום שמבטיחים את העמידות שלהם מול מזג האויר ומזיקים שונים. הן יוצרות הצללה בקיץ ומספקות הגנה מפני השמש, ואילו בחורף מגינות מפני הגשם ומספקות מחסה שמאפשר גישה אל החוץ.

סוגי עצים לבניית פרגולות

סוגי העצים מהם נבנות פרגולות הינם לרוב עצים בעלי חיתוך עבה, לדוגמא עץ גושני, אשר עברו תהליך חיטוי המונע ודוחה מזיקים. כמו כן פרגולות עץ ניתן לקשט, לצבוע, ולתכנן בקלות בהתאם למבנה או השטח המיועד. חשוב לחשב מבעוד מועד את המידות המדויקות, כך שאם ברצונכם לגדל צמח מטפס או לקשט באופן אחר יהיה מספיק מקום לעמוד תחת גג הפרגולה ולא להידקר.

rp_pergolot_15.jpg פרגולות, פרגולה, בונדר סנטר

 

מחפשים פרגולות עץ? התקשרו עכשיו למחסן העצים בונדר סנטר 08-8606655

פרגולות עץ מותאמות לסביבה

פרגולות עץ צריכות להתאים לסביבתן בין אם מדובר בשביל שלאורכו הן בנויות, חצר שבמצעה הן ניצבות, או מרפסת שהן מכסות.  ניתן להזמין פרגולות עץ ממומחים אשר יעצבו אותן בהתאם לרצון הלקוח וייעצו לגבי טיב הפרגולה הרצויה.  אולם, ישנה האפשרות גם לבנות פרגולה באופן עצמאי, למרות שגם במקרה כזה עדיף להתייעץ עם מומחה.  כך או כך, פרגולות עץ הן פיתרון מושלם למרחב חיצוני מוגן מפני שינויי מזג האויר.

 

בניית פרגולות מעץ בונדר סנטר פרגולות | מחסן עצים בונדר סנטר

 

פרגולות עץ של מחסן עצים בונדר סנטר

חברת בונדר ווד מספקת פתרונות אסתטיים ופרקטיים לצרכני פרגולות עץ.  החברה, העוסקת בכל מיני עבודות ומוצרי עץ, מציעה מגוון רחב של פרגולות ודקים.  במבחר הרחב של פרגולות העץ ניתן למצוא פרגולות מעץ גושני שרוף, פרגולות בסגנונות שונים כגון: תאילנדית ואנגלית, פרגולות העומדות בפני עצמן וכאלו הממשיכות מבנה קיים.  כמו כן, ישנם דקים מסוגי עצים שונים- אורן מחוטא המווה משטח בהיר, או דק ממהגוני או עץ סרנדובה הכהים והאדמוניים.

למידע על פרגולות  עץ  ולהזמנות התקשרו עכשיו למחסן העצים בונדר סנטר 08-8606655

דקים, פרגולות, מחסן עצים