דק אורן, מבצעים חמים בונדר סנטר

דק אורן

דק אורן לבית ולגינה

חולמים על רצפת דק בבית ובגינה? התקנת דקים הפכה לטרנד פופולארי מאוד בשנים האחרונות והמגמה הולכת ומתגברת עם השנים. ברוב הפעמים הבחירה הטבעית היא בדק אורן – ולא במקרה: לדק אורן יתרונות רבים והמחירים שלו נוחים ונגישים לעומת דקים אחרים.

בונדר סנטר מחזיקה במלאי עשיר ואיכותי של דק אורן לריצוף חדרי הבית, הגינה, החצר או המשרד. במחסן עצים בונדר סנטר תקבלו ליווי מקצועי על ידי אנשי הצוות המנוסים שיספקו את הייעוץ הנדרש בעת בחירת הדק וכן, יעניקו לכם שירותי התקנה ותחזוקה של הדק בבית או בבית העסק.

דק אורן

היתרונות של דק אורן

דק אורן יתרונות רבים אשר בזכותם הפך לאחד הדקים האהובים על הציבור הישראלי וכבר הותקן בבתים ובתי עסק רבים. תפוצתו של דק אורן בישראל גדולה ולכן, ניתן להשיג עץ אורן במחירים משתלמים במיוחד.

דק אורן דורש תחזוקה קלה

התחזוקה הנוחה של דק אורן מאפשרת לזקוף יתרון נוסף לזכותו של הדק. עץ אורן מתאפיין בדרגת קשיחות נמוכה יחסית ולכן קל לעבד אותו, לבצע את החיתוכים הנדרשים ועם השנים תוכלו לחדש ולרענן אותו בקלות על ידי ליטוש של השכבה העליונה. גם את פעולת שימון דקים יכול כל אחד לבצע בכוחות עצמו (מומלץ לבצע כל חצי שנה), מבלי להזדקק למעורבות של גורם מקצועי. דק אורן במחסן עצים בונדר סנטר נמכר לאחר שעבר את תהליכי החיטוי והשימון המספקים הגנה יעילה לאורך זמן נגד פגעי מזג האוויר וחרקי עץ.

פרגולות, דקים בונדר סנטר, דק אורן, דקים

דק אורן במחסן עצים בונדר סנטר

החיבה הרבה שרוחש הציבור הישראלי כלפי דק אורן נובעת לא רק מהמחיר הנמוך והתחזוקה הקלה – דק אורן נראה מדהים הודות למרקם המיוחד שלו, מראהו אלגנטי והדק משדר חמימות שרק עץ איכותי באמת יכול לספק. מחירו של עץ אורן לעומת עצים אחרים הופך את כל מוצריו למבוקשים לעומת דק איפאה ודק קומרו שהם יקרים יותר באופן משמעותי. יש המעדיפים לצבוע את הדק עם צבע שקוף ולהקנות לו מראה נוצץ יותר, או עם צבע בהיר או כהה.

בואו לבקר במחסן עצים בונדר סנטר ותוכלו לבחור את הדק המושלם – דק אורן איכותי לבית ולגינה! צרו איתנו קשר עוד היום – 08-8606655