דקים מעץ

בניית דק מעץ איפאה

בניית דק איפאה מרהיב

ברחבי הארץ ניתן לראות במהלך העשור האחרון יותר ויותר דקים ופרגולות, הן בעסקים ובמוסדות והן בבתים פרטיים. גם דירות בבנייני קומות לא פוסחות על הטרנד ומוסיפות תוספת מעץ כלשהי, על מנת ליצור מרחב ישיבה נעים וכפרי בלב הג'ונגל העירוני. עץ האיפאה הפך ללהיט גדול בארץ ולא בכדי. בניית דק איפאה הפכה כיום לאחת הנפוצות ביותר מבין כל סוגי הדקים  וניתן לזהות בניית דק איפאה בקלות, שכן התוצאה המתקבלת היא מרהיבה ביותר ולרוב בעלת תוצאות מדויקות.

עץ איפאה לתוצאות מושלמות

כאמור עץ האיפאה הפך פופולרי מאוד בארץ ובעולם והכל בזכות עצמו ותכונותיו המיוחדות. העץ משתייך למשפחת העצים הקשים וצפיפות הסיבים שלו הוא גבוהה מאוד. ככזה, הוא מאופיין בחוזק יוצא דופן אשר בזכותו נשמר הדק לאורך שנים רבות מאוד. למעשה, בניית דק מעץ איפאה היא השקעה חכמה ביותר, מאחר והדק שומר על המראה ועל האיכות גם לאחר שנים רבות. זאת ועוד, שעץ האיפאה הנו עץ המכיל שמן באופן טבעי, ולכן אין צורך לשמן בעצמנו את העץ אחת לתקופה, בהשוואה לדק אורן למשל. השמן הטבעי מרחיק את המזיקים מן העץ ושומר עליו באופן טבעי. לכן, הצורך בתחזוקה לאחר בניית דק איפאה היא מועטה ביותר.

בניית דק איפאה
בניית דק איפאה

 

גם מבחינה עיצובית, קורות עץ איפאה הן בעלות מראה חלק ואחיד, צבען חום עמוק ומרשים ואין עליהן "עיניים"- אותם עיגולים לאורכו של העץ שמוציאים שרף. לכן, בניית דק איפאה תיתן לכם את התוצאות היפות ביותר והמרשימות ביותר מבין כל סוגי העצים הנפוצים לבניית דקים.

דק איפאה מתכננים עם בונדר סנטר

בניית דק איפאה היא כמובן לא משהו שנעשה לבד בעצמנו ובמו-ידינו. עלינו לפנות אל אנשי מקצוע העוסקים בתחום ולהתייעץ עמם. בונדר סנטר מחסן עצים מציע לכם ייעוץ וסיוע עוד משלב ההתלבטויות וההחלטות ועד לשלב גמר בניית דק איפאה ותחזוקתו. לא בטוחים אם אתם מעוניינים בדק איפאה או בדק אורן? יועצינו המקצועיים יפרטו לכם על כל סוג של עץ ודק בו תחפצו וביחד תוכלו להגיע לתוצאה המושלמת עליה חלמתם.  

התקשרו עכשיו לבונדר סנטר 08-8606655 והתחילו בתכנון דק החלומות שלכם.