גדרות עץ

גדרות עצים של מחסן עצים בונדר סנטר

 

גדרות עץ הן פריט עיצוב מושלם לגינה ולחצר. הן זולות לבניה, קלות להתקנה ומייצרות עבורכם תיחום של אזור הגינה ליצירת אינטימיות ואסתטיקה. גדרות מעץ מפרידות בין הבית ואזור הגינה או החצר, מבודדות רעש ויוצרות פינה אינטימית ונעימה לבלות בה גם אם אתם מתגוררים באזור סואן. ישנן דרכים רבות וחומרים שונים המשמשים לבניית גדרות אך גדרות עץ הן הנפוצות ביותר מסיבות ברורות: מחיר אטרקטיבי, התקנה פשוטה, דרישות תחזוקה נמוכות מאוד ומוצר נהדר.

 

גדרות עץ, גדר עץ, גדרות מעץ, בונדר סנטר

 

 מחפשים עצים לבניית גדר? בונים גדרות עץ? התקשרו עכשיו לבונדר סנטר 08-8606655

 

גדרות עץ מסוגי עץ שונים

ניתן לבנות גדרות עץ מסוגים שונים של עצים. כל עץ שתבחרו ניתן לפריסה ולהרכבת גדר מעץ וההחלטה באיזה עץ לבחור תעשה לאור כמה שיקולים. אורך הגדר, הגובה שלה והדרך בה היא תורכב ישפיעו גם על סוג העץ שיבחר. גדרות עץ משתלבות נהדר גם בגינה שבה יש אלמנטים שונים מעץ כמו פרגולות מיוחדות או חיפוי קרקע באמצעות דקים מעץ. במחסן עצים בונדר סנטר תמצאו מגוון עצים לבניה ובינהם עץ אורן, עץ איפאה ועוד.

גדרות עץ, גדר עץ, גדרות מעץ, בונדר סנטר

 

בונים גדר עץ? בואו לקבל ייעוץ מהמומחים של בונדר סנטר וקבלו יעות ומידע על התאמת סוג העץ, בחירת סגנון העיצוב, המידות של הגדר, התאמת פרזול וחומרים משלימים ועוד.

 

גדרות עץ מחומרים איכותיים

חשוב לודא שהעץ המיועד לבניית גדר עבר אימפרגנציה, איטום ושימור בכדי להימנע מהופעת טרמיטים, חרקים שונים המזיקים לעץ או רטיבות ונפיחות בקורות העץ. גדר עץ אשר נבנית מעצים איכותיים שעברו טיפולי שימור ואיטום תהיה עמידה יותר לאורך זמן, חסינה בפני לחות ופגעי מזג האויר ותדחה את המזיקים שונים.

 

מחפשים עצים לבניית גדר? בונים גדרות עץ? התקשרו עכשיו לבונדר סנטר 08-8606655

דקים, פרגולות, מחסן עצים