דקים מעץ בונדר סנטר

מבחר דקים לכל טעם וכיס

בואו לבונדקר סנטר לבחור את מתוך המבחר המחסן עצים בונדר סנטר את הדק המושלם לבחירתכם. דקים איכותיים מיובאיים לארץ מהספקים הטובים ביותר ומוצאים למכירה אצלנו במחסן עצים. דקים מעץ, דק סינטטי, דק אורן  ומגוון אפשרויות לכל טעם.

תחום הריהוט הביתי הוא תחום שנמצא תמיד בהתפתחות, בחיפוש אחר חידושים עיצוביים וטכניים. בשלב מסויים החיפוש התמידי הזה הוליד לחיפוש אפשרויות שונות לריצוף הבית. כך התוודענו לאופציית הפרקט היוקרתית. כעת אופציה זו שמה פעמיה כלפי חוץ הבית, ומציגה בפנינו את הפרקט בגלגולו החיצוני: דקים מעץ – רצפת עץ חיצונית המורכבת על בסיס קורות עץ או קורות מתכת. הייחוד של דקים מעץ הוא בהיותם תוספת יוקרתית לגינת הבית, אך בו זמנית ליוקרתם, דקים מעץ הם פריט עיצובי המשדר חמימות וטבעיות, אפילו כפריות.

למה לבחור בדקים מעץ? ראשית, היוקרה שמתלווה לכך מתבטאת גם בעליית ערך הנכס שברשותכם, גם בעלות תחזוקה נמוכה יותר משל גינה או מדשאה, כיוון שאינו מצריך טיפול יומיומי של השקיה או דישון, וניצול השטח מקסימלי ומתאים לבילוי ואירוח כמו גם לשימושים פרקטיים, ומאפשר שהות בחוץ גם כשתנאי הטבע מקשים, כמו במקרים של גינה רטובה ובוצית בימות הגשמים.

מחפשים דקים ?  רוצים לקרוא על דק עץ ? התקשרו עכשיו לבונדר סנטר 08-8606655

לא כל סוגי העצים מתאימים לתנאי אקלים חיצוניים כמו חשיפה ממושכת לשמש, עמידות בפני רטיבות ומזיקים, לכן ישנו מספר מצומצם של עצים היכולים לשמש לבניית דקים מעץ. מבין העצים הרכים, העץ הפופולרי ביותר לבניית דקים מעץ הוא האורן הפיני. העץ עובר תהליכי שימור וחיטוי וייחודו הוא בגמישותו היחסית. גם עצים קשים יכולים לשמש לבניית דקים מעץ. אלו בדרך כלל עצים טרופיים שיתרונם הוא עמידותם הגבוהה בפני תנאי מזג האוויר ובפני שריטות ומכות. חומר נוסף המשמש לבניית דקים מעץ הוא דווקא חומר שלא עשוי מ100% עץ ונקרא פולידק. חומר זה עשוי שבבי עץ בתוך חומרי פלסטיק העוברים לרוב עיבוד על מנת לקבל מראה עץ.

דקים, דק, דק עץ, דקים מעץ, בונדר סנטר

הפולידק תופס תאוצה בעולם הדקים כיוון שהוא חוסך עלויות אחזקה, עמיד בפני חרקים, אינו משנה צורתו עקב שינויים אקלימיים, דבר העלול לקרות בשימוש בעץ אמיתי, ומכיל בדרך כלל חומרים ממוחזרים. בבואכם להוסיף לנכס שלכם משטח דק מעץ, מוטב לפנות למקצוענים ביותר.

חברת בונדר סנטר בע"מ היא חברה המתמחה בייבוא, עיבוד וושיווק כל סוגי העצים. החברה בונה משטחי דקים מעץ , פרגולות, בתים מעץ ומגוון רחב של מוצרי עץ והכל על פי דרישת הלקוח. בבניית משטח דק מעץ חייבים להתחשב בשיקולים רבים ולכן כדאי לפנות אל המומחים הגדולים ביותר. אנשי המקצוע של חברת בונדר סנטר בע"מ יבנו עבורכם משטח דק יפהפה ומרשים תוך התחשבות בכל הדקויות הטכניות שבנייה זו דורשת.

מחפשים דקים ?  פרגולות ? התקשרו עכשיו לבונדר סנטר 08-8606655

 

דקים, פרגולות, מחסן עצים