דקים מעץ, דק איפאה, דקים בונדר סנטר

דק איפאה

בוחרים בדק האיכותי והיוקרתי ביותר

אם עדיין יש לכם התלבטות באיזה דק לבחור לצורך התקנה בבית – כאן הספקות שלכם מגיעות אל קיצן: דק איפאה הבחירה האיכותית והטובה ביותר. במחסן עצים של בונדר סנטר באזור תעשייה כנות מחכה לכם מבחר עצים גדול לבניית דקים מעץ איפאה איכותי ומשובח.

דק איפאה דקים, דקים מעץ, בונדר סנטר

 

דק איפאה מאפיינים

אי אפשר להתעלם מהתכונות היוצאות דופן של דק איפאה. מאפיינים אלה של העץ הופכים אותו לעץ הטוב ביותר לבניית דק בבית, בחצר, בגינה או במשרד יוקרתי. דק איפאה מתאפיין בקשיחות וחוזק יוצאי דופן. תכונה זו מאפשרת לו להחזיק במשך זמן ולשרת את בעליו בצורה נאמנה מבלי לדרוש מהם תחזוקה תקופתית בתדירות גבוהה.

קראו גם על דק אורן

דק איפאה לא נשחק במשך זמן ולא משנה את מראהו ההתחלתי גם שנים לאחר ההתקנה. יתרון נוסף של עץ איפאה טמון בכך שהוא מכיל שמן, אשר הופך את הדק לדוחה מזיקים באופן טבעי כך שאינו קיים צורך לשמן אותו באופן מלאכותי ולהספיגו בחומרים סינטטיים המרחיקים חרקי עץ. המראה של דק איפאה מעיד על האיכות הגבוהה שלו – מיד רואים כי מדובר בדק חזק ועמיד. דק איפאה בעל צבע עשיר ומראה חלק ללא עיגולים וגלים המאפיינים דקים אחרים. לכן, מי שמחפש דק בעל מרקם חלק ואחיד – דק איפאה אידיאלי בשבילו.

דק איפאה הינו אחד הדקים היקרים ביותר, אך הוא שווה את ההשקעה הודות לתכונות החוזק והעמידות שלו. היו בטוחים כי לא תצטרכו לתחזק אותו מדי שנה, הוא לא ידהה בשמש גם אם יותקן באזור שטוף שמש, והמזיקים לא יחליטו להפוך את הדק למקום משכנם הקבוע. פשוט מתקינים ונהנים.

היכן מתאים להתקין דק איפאה

אפשר להתקין דק איפאה כמו בבית, כך גם בגינה. החוזק והאיכות של הדק מאפשרים לו להיות עמיד למשך שנים ארוכות אפילו ללא תחזוקה בתדירות גבוהה. דק איפאה מתאים גם למשרדים ובתי עסק שבעליהם מעוניינים להדר את המשרד בדק איכותי באמת, שמשדר יוקרה ומקרין מקצועיות ואמינות.

בואו לעשות את הבחירה הדק איפאה מהמם בבונדר סנטר – 08-8606655

 

דקים, פרגולות, מחסן עצים