מוצרי עץ

המונח מוצרי עץ הוא שם כולל לעולם ענק של אפשרויות עבור הבית והגינה. השימוש במוצרי עץ לריהוט הבית ולעיצוב הגינה הוא נפוץ מאוד. העץ הוא חומר זמין ואיכותי, חומר חזק שכאשר הוא בנוי כמו שצריך על ידי מקצוענים, מבטיח עמידות לאורך זמן בתוך הבית וגם מחוצה לו. ניתן לייצר מוצרי עץ מסוגים שונים ומגוונים, לכל סוג עץ צבע משלו, משקל משלו, צפיפות משלו ועוד איכויות שונות שבעטיין ישנם עצים מסויימים המתאימים יותר לשימושים מסויימים מאשר לאחרים. העץ הוא חומר גלם שבאופן יחסי אינו יקר ויכול לשדר פשטות וחמימות לצד יוקרה והידור.

רוב הרהיטים שברשותנו עשויים מעץ -ארונות, שולחנות, ספסלים וכסאות. זאת כיוון שהעץ הוא אחד החומרים האמינים ביותר והוא גם יחסית נוח לעיצוב כך שאנשי המקצוע שהם אמנים של ממש יכולים להפיק מהחומר את המיטב – עיצוב יפהפה ומרשים שלצידו כל היתרונות הפרקטיים, המחיר, העמידות, המשקל ועוד. הכובד שמשדרים מוצרי עץ בדרך כלל, למרות שברוב המקרים כאמרו משקלם אינו גדול, משדר הדר ונותן אווירה של פשטות יוקרתית וחמימות. מגוון המוצרים שניתן ונהוג לייצר מעץ הוא עצום – משולחנות לסלון ועד לשולחנות פיקניק לגינת הבית, מספסלים מאסיביים ומרשימים ועד לכסאות עדינים לפינת האוכל, נדנדות ואדניות ועוד ועוד.

עץ הוא חומר נפלא לבניית גדרות, בין אם לתיחום שטח הבית הכולל ובין אם ליצירת תיחומים בגינה עצמה. מעקות עץ לבתים בעלי יותר מקומה אחת, ואפילו בריכות ילדים קטנות יכולות להיעשות מעץ. מוצרי עץ פופולריים מאוד הם פרגולות ודקים שמהווים ריהוט גינתי מרשים, בעל נוכחות שמיד משדרג את מראה חוץ הבית ומשדר יוקרה לצד פשטות ומספק פרטיות תיחום והצללה. דמיינו לעצמכם יום אביב נעים, אתם יושבים תחת הפרגולה ונהנים מהאוויר תחת הצל שהיא מספקת, הילדים מתנדנדים על נדנדת העץ שבקצה הגינה, את ארוחת הצהריים תגישו על שולחן העץ שנמצא גם הוא תחת הפרגולה, על משטח דק מרשים.

אז עכשיו, כשהתמונה שעלתה לנגד עינכם אמורה להפוך למציאות, יש לאן לפנות. חברת בונדר וודבע"מ היא המקום לרכישת מוצרי עץ מכל סוג שחלמתם. החברה עוסקת ביבוא, עיבוד ושיווק כל סוגי העצים, וייצור מוצרי עץ על פי דרישת הלקוח. חברת בונדר ווד מייצרת פרגולות, דקים ושאר מוצרי עץ מכל הסוגים, המיוצרים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. החברה מספקת גם מגוון של חומרים משלימים וייעוץ מקצועי ממומחים.

דקים, פרגולות, מחסן עצים