עץ גושני

עץ גושני עץ רך

עץ גושני שייך לקטגוריית העצים הרכים. עץ גושני מאופיין בקורות עץ ארוכות ובחיתוכים גדולים בהם הוא מגיע בדרך כללהעץ הגושני מקורו באירופה ואמריקה הצפונית. לעץ גושני מראה ייחודי המתבטא במרקם מחוספס, צבע בהיר ובסדקים שיש לאורכו אשר אינם פוגעים באיכותו וחוזקו אך מוסיפים למראהו.

עץ גושני, בניית פרגולות מעץ בונדר סנטר

עץ הגושני מאוד נוח לחיתוך ולעבודה ולרוב משמש לבניית פרגולות, מחסנים, גדרות, ומבנים נלווים. למרות השימושים המרכזיים המיועדים לעץ גושני, יש המתקינים משטחי עץ גושני בביתם למשל בבניית פרקטים, משתמשים בהם לדקים, ולעיתים גם לריהוט.

פרגולות עץ גושני

פרגולות עץ הגושני מאופיינות בכך שהן מאסיביות וכבדות. עץ גושני הוא עץ חזק מאוד ולכן משמש לבניית פרגולות גדולות, כבדות ובעלות משקל רב. השימוש בעץ גושני מאפשר תכנון פרגולות שהקורות שלהן ארוכות יותר מהמקובל או שקורות העץ שלהן מקבלות שיפוע מסויים בעת הבניה של הפרגולה. מאפיין בולט נוסף של פרגולות עץ גושני הם הסדקים או החריצים לאורך הקורות אשר הופכים אותם למחוספסות. גם אם בעת הרכישה של עץ גושני עדיין אין בו סדקים חשוב לקחת בחשבון שהם יופיעו עם הזמן.

לקבלת מידע על מחיר עץ גושני, פרגולות מעץ גושני, דקים מעץ גושני, תחזוקת עץ הגושני ועוד הגיעו אלינו למחסן העצים באזור תעשייה כנות או התקשרו עכשיו למחסן עצים בונדר סנטר 08-8606655

דקים, פרגולות, מחסן עצים