פרגולות של בונדר סנטר

פרגולות מעוצבות ממגוון סוגי עצים

אנו במחסן עצים בונדר סנטר מתמחים בבניית פרגולות מעוצבות. הפרגולות שלנו נבנות ממגוון עצים לבחירת הלקוח בהתאם לדרישות, לסגנון העיצוב, לטווח המחירים ועוד. הפרגולות המעוצבות שלנו נבנות תוך שימוש בעצים איכותיים כמו עץ אורן, עץ גושני ועוד וכן מחומרים משלימים מהטובים בשוק כמו במבוק, סנטף, רעפים, פרזול לפרגולות ועוד. במחסן העצים שלנו מגוון גדול של עצים לבנייה ממיטב היבואנים וכולם לאחר טיפולי חיטוי ואיטום.

 פרגולות בהתאמה אישית

אנו במחסן עצים בונדר סנטר מתמחים בבניית פרגולות בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ולתוואי השטח הקיים. אנו נסייע לכם לבחור את הפרגולה הטובה ביותר עבורכם, פרגולה תלויה, נשענת על קיר אחד או יותר, להצללה או עם קירוי מוחלט ובשילוב דקים וחומרים נוספים. לאחר שנבין מה הרצון שלכם ומה הדרישות העולות מהשטח נתאים עבורכם פרגולה איכותית, מעוצבת ויציבה בהתאמה אישית.

פרגולה, פרגולות, פרגולות עץ מחסן עצים בונדר סנטר

 

 פתרונות מושלמים לבניית פרגולות

אנו בבונדר סנטר מציעים ללקחותינו פתרן מושלם לבניית פרגולות, דקים או כל בניה בעץ ומספקים ליווי מקצועי אמין ובלתי מתפשר משלב התכנון, חיתוך העצים ובחירת החומרים ועד להתקנת הפרגולה בהצלחה בבית הלקוח. אם אתם מעוניינים לבנות פרגולה, דק מעץ, מחסן לגינה או אפילו בית עץ לילדים אנו במחסן עצים בונדר סנטר נשמח לעמוד לרשותכם, ללוות אתכם לאורך התהליך ועד סופו. התקשרו עכשיו לבונדר סנטר לקבל הצעת מחיר 08-8606655

 

 

דקים, פרגולות, מחסן עצים