פרגולות ודקים

הקסם שבעץ

חשבתם פעם מה גורם ליצירת האווירה הקסומה בצימרים? הצימר עשוי מעץ: גם הבית עצמו, גם הרצפה וגם פינת הישיבה שבמתחם שבחוץ – הכול מעץ. לעץ ישנה יכולת ייחודית במינה להשרות אווירה מסוג יוצא דופן.

אם כך, גם בבית אפשר ליצור אווירה דומה על ידי שילוב של אלמנטים מעץ: פרגולות ודקים.

עצים להרכבת פרגולות ודקים במגוון עיצובים ומידות מחכים לכם במחסן עצים בונדר סנטר. מחסן עצים באזור תעשייה כנות כולל מבחר גדול של עצים לבניית פרגולות ודקים וצוות נגרים מנוסה מסייע לכם בבחירת העצים בשביל הפרויקט ומלווה אתכם גם בשלב הרכבת הפרגולה או הדק בביתכם.

פרגולות, דקים בונדר סנטר

עצים לבניית פרגולות ודקים בבונדר סנטר

בבונדר סנטר מבחר עצים המתאים לבניית פרגולות ודקים כלבבכם. שפע עצים איכותיים מאפשרים לבצע את הפרויקט בצורה הטובה ביותר כך שהפריט יישרת אתכם במשך תקופה ארוכה. צוות בונדר סנטר יעזור לעשות את הבחירה הנכונה בעץ בהתחשב בתקציב העומד לרשותכם, בהתאמה למבנה הבית והגינה ולטעמם אישי שלכם.

פרגולות, דקים בונדר סנטר

בונדר סנטר היא חברה ליבוא, עיבוד ושיווק כל סוגי העצים. החברה מייצרת פרגולות, דקים, ריהוט משלים לגן ועוד והכל על פי דרישת הלקוח, רצונותיו וצרכיו וכמובן בהתאם לתנאים הטכניים המיוחדים לכל בית, תנאים שרק אנשי מקצוע יכולים לזהות. אנשי המקצוע המעולים של החברה מתאימים עבורכם את המוצר המושלם ביותר הן מבחינת עיצוב מרשים והן מבחינת איכות ללא פשרות וללא תחרות.

התרומה של פרגולות ודקים לגינה ולבית

פרגולות ודקים הם פריטי ריהוט חיצוני, בעוד שהדק יכול לשמש גם לריצוף של חלל הפנים וחיפוי קירות בתוך הבית. פרגולות ודקים הינם תוספת מרשימה לכל גינה ובית, ובזכותם נוצרת באזור אווירה חמה ותחושה של חיבור אל הטבע.

דק איפאה,פרגולות, דקים בונדר סנטר

 

בנוסף לתרומתם של פרגולות ודקים מבחינה ויזואלית לאזור הבית, יש להם תכלית פרקטית. פרגולות מעץ יוצרות סביבה מקורה ומוצלת שמאפשרת ליהנות משהייה בגינה בימים שטופי השמש וגם במהלך עונת הגשמים הקרה. ריצוף הגינה בדקים מעץ יוצר אזור נוח לתנועה, מגדיר ותוחם את הגינה לאזורים וגם, בחלק מהמקרים, חוסך במים מאחר ומהווה תחליף למדשאות ואזורי צמחייה.

לפרטים והזמנות התקשרו – 08-8606655

דקים, פרגולות, מחסן עצים