פרגולות עץ מעוצבות

בונים פרגולות מעוצבות

פרגולות הן מבנה עץ פתוח אשר בדרך כלל נשען על צלע אחת של מבנה או יותר. פרגולות נבנות ממגוון חומרים אך הנפוצות ביותר הן פרגולות עץ אותן ניתן למצוא כמעב בכל בית וגינה בישראל. פרגולות עץ הן חזקות, איכותיות ועמידות וניתן לעצב אותן במגוון גדול של סגנונות עיצוב וכמובן לשלב בהן חומרים נוספים כמו פרגולות עץ בשילוב זכוכית, פרגולות במבוק, מספר סוגי עצים באותה הפרגולה, אלומיניום ועוד. כיום, תחום בניית הפרגולות מתקדם מאוד וכבר אינו מוגבל לסגנונות עיצוב מועטים ופשוטים כמו בעבר אלא מורכב ממגוון פרגולות מעוצבות ומיוחדות מתוכן ניתן לבחור וכמובן שניתן גם לעצב פרגולות כיד הדמיון.

פרגולה, פרגולות, פרגולות עץ מחסן עצים בונדר סנטר

 

פרגולות עץ איכותיות ויפות

העץ הוא חומר טבעי וחזק. מכיוון שהוא גדל בטבע במקומות שונים הוא עמיד בצורה טובה מאוד לסוגים שונים של מזג אורי, בעל עמידות טבעית נגד מזיקים וחרקים וניתן לעבד אותו ולעצב אותו כך שיתאים לכל סגנון עיצוב שרק תרצו. פרגולות עץ הן בעלות יתרונות פרקטיים רבים ועל כן הן הפרגולות המועדפות על הצרכן הישראלי. כאשר ניגשים למחסן עצים במטרה לבנות פרגולות עץ ניתן לבחור מראש את סוג העץ ואת החומרים שאתם מעוניינים לשלב איתו בבניית פרגולה מעוצבת וכך לכוון את סגנון העץ אל סגנון העיצוב שבחרתם.

פרגולות מעוצבות, בניית פרגולות מעץ בונדר סנטר

 

פרגולות מעוצבות של בונדר סנטר

מחסן עצים בונדר סנטר בצומת כנות הוא מחסן עצים איכותי ומקצועי אשר מתמחה בשיווק עצים לבניית פרגולות, דקים, גדרות מעץ ועוד. צוות המחסן מתמחה בהקמת פרגולות ודקים איכותיים ועמידים וכן פרגולות מעוצבות בעלות אופי ומראה ייחודי בהתאמה מושלמת לרצון ולציפיה של הלקוח. מחסן עצים בונדר סנטר מספק פרגולות לישובים וערכים באיזור השפלה וניתן לראות עבודות עץ רבות של בונדר סנטר כמו פרגולות בגן יבנה, גדרה, בני עיש, אשדוד, קריית מלאכי, ישובי גדרות והסביבה.

לקבלת מידע ולהזמנת פרגולות עץ התקשרו עכשיו – 08-8606655

 

 

דקים, פרגולות, מחסן עצים