פרגולות עץ

הקמת פרגולות עץ מכל סוג – בונדר סנטר

 בונדר סנטר מתמחה בבניית פרגולות עץ איכותיות ועמידות וביצוע ההתקנה שלהן באזור המבוקש בצורה יסודית, מקצועית ואמינה. במחסן העצים של בונדר סנטר מחכים לבחירתם מגוון עצים מסוגים רבים – החברה מייבאת לישראל גזעי עץ מובחרים שעוברים תהליכי עיבוד קפדניים ומשווקים בארץ. בונדר סנטר מצטיינת בבניית פרגולות עץ מכל סוג ובשלל עיצובים. בין מוצרי החברה תמצאו פרגולות מעץ גושני שרוף, פרגולות מעוצבות: פרגולה אנגלית או תאילנדית לבחירתכם, פרגולה מסוג ישיבה, נדנדה ועוד מגוון סוגי פרגולות מעץ לכל טעם ולכל כיס – הכול המחסן העצים הגדול של החברה.

למה לבחור לשלב פרגולות עץ בגינה?

בניית פרגולות עץ בונדר סנטר

האקלים בישראל לא משאיר לבעלי גינות וחצרות הרבה בחירה: קרני שמש לוהטות אינן מאפשרות ליהנות מהגינה בקיץ, ולכן פתרונות הצללה הפכו לפריטי חובה בכול בית פרטי או דירת גן. לא רק שפרגולת עץ מאפשרת לבלות בנעימים בגינה גם במהלך הימים החמים של השנה – פרגולה בגינה עוזרת להגן על הצמחייה, הדשא והדק שבגינה מפני השמש, וכן מסייעת לשמור על הריהוט ולמנוע את דהייתו. בנוסף, אלו מביניכם המתגוררים בדירת גן ייהנו מחציצה בין מתחם הגינה לבין השכנים מלמעלה המשקיפים על הנעשה אצלכם בחצר.

איך בוחרים פרגולות עץ לגינה?

בניית פרגולות עץ בונדר סנטר

את תכנון הפרגולה צריך להתחיל עם בחירת העץ המתאים ביותר לסביבה ולטעמכם האישי. לרוב המעדיפים עץ בעל נוכחות דרמטית יבחרו בדגמי פרגולות מעץ גושני המתאפיינים במאסיביות. כמו כן, פרגולת עץ גושני מוכרת בזכות עמידותה לאורך זמן. אלו המעדיפים עץ בעל מראה מעודן יותר יעדיפו עץ אורן פיני – עץ פופולרי מאוד בישראל. פרגולות עץ מורכבות מקורות ראשיות ועמודים הקובעים את גודלן. קורות ראשויות נושאות את מרבית משקלה של הפרגולה ומבטיחות את יציבותה. כמו כן, כוללת פרגולה קורות משניות וכיסוי. ניתן לבחור בעצים וחומרים שונים לצורך בניית פרגולה. למשל, לבחור בעץ גושני  לצורך הצבת הקורות הראשיות, בעוד שלצורך הכיסוי ניתן להשתמש בגלילי במבוק קלילים והאווריריים למראה.

בניית פרגולות מעץ בונדר סנטר

חברת בונדר סנטר מומחית בבניית פרגולות עץ – בחרו את העצים והחומרים העדיפים בעינכם ואנו נבצעה את ההתקנה המקצועית במהירות ואפקטיביות. מעדיפים להרכיב פרגולות עץ בעצמכם? רכשו קיטים מוכנים להרכבה עצמית ובצעו את ההרכבה לבד.

הצוות המקצועי של מחסן עצים בונדר סנטר עומד לרשותכם! התקשרו עכשיו  08-8606655

דקים, פרגולות, מחסן עצים